Nasz team

Karina Drobisz – jej pasją jest taniec, zarówno nowoczesny, jak i klasyczny. Jako nastolatka Karina zdobyła wraz z ówczesnym tanecznym partnerem tytuł mistrzowski w tańcach latynoamerykańskich. Zdobywała również medale w solowych pokazach tańca nowoczesnego. Jest oddana w pełni temu, co robi i zachęca wszystkich do spróbowania swoich sił w tańcu, nawet rekreacyjnie, dla zabawy i kondycji. Zajęcia w jej towarzystwie to czysta przyjemność. Zajęcia przez Karinę prowadzone odbywają się dla tancerzy solo i dla par. W naszym klubie jest instruktorką tańca.


Asia Kowalik – zawsze roześmiana, pełna dobrej energii i pozytywnego nastawienia do życia instruktorka zumby. Na zajęcia przez nią prowadzone zawsze ustawia się kolejka chętnych dziewcząt, które oprócz tańca, ćwiczenia chcą w świetnej atmosferze spędzić trochę czasu. Asia zaraża wszystkich miłością do zumby. To taniec pełen pasji, emocji, a także radości, w którym można pokazać swoją osobowość, swoje emocje głęboko skrywane. Po godzinie spędzonej z Asią na pewno poczujesz się jak nowo narodzona.Maciek Głowisz – umięśniony, wysportowany instruktor, trener, z którym na siłowni nie zginiesz. Maciek jest otwarty, przyjaźnie nastawiony do każdej osoby, która trafia pod jego skrzydła, a te mogą wiele zdziałać. Maciek świetnie motywuje, zachęca do ćwiczeń, układa plan zajęć. Każda nowa osoba to dla niego ogromne wyzwanie. Jego celem jest dotarcie do momentu, kiedy osoba, która się do niego zgłosi osiągnie zamierzony sukces. Zrzucone przez nią kilogramy, nowa sylwetka to nagroda i satysfakcja również dla niego. Z tego czerpie największą chęć do działania i samodoskonalenia.


Agnieszka Petrecka – świetną sylwetkę zawdzięcza nie tylko dobrym genom, ale także intensywnym ćwiczeniom. W naszym zespole jest instruktorką fitness, która uwielbia ruch i uczucie, że pracują w ciele wszystkie mięśnie. Jej zajęcia przepełnione są dobrą energią oraz muzyką. Godzina ćwiczeń mija w okamgnieniu, zaś po miesiącu ćwiczeń można już zauważyć pierwsze efekty, także znaczną poprawę kondycji. Agnieszka prowadzi zajęcia dla kobiet w każdym wieku, głównie w godzinach popołudniowych. Specjalna grupa, którą prowadzi Agnieszka to kobiety, które są po ciąży i chcą wrócić do formy – dla nich przygotowywany jest specjalny zestaw ćwiczeń.


Diana Frycz – zorganizowana, rzetelna, bardzo miła dziewczyna, która w naszym Studiu zajmuje stanowisko na recepcji. Po godzinach i w czasie wolnym od Nas zajmuje się modelingiem oraz tańcem nowoczesnym. Bierze czynny udział w konkursach w naszym kraju oraz poza jego granicami. Naszym Klientom zawsze służy radą oraz pomocą w każdej kwestii.

You must be to post a comment